Nabídka služeb

Při pozdním zrušení (méně než 48 hodin), Vám bude nový termín poskytnut až po zaplacení předem.
Děkujeme za pochopení.

Bělení zubů Pure whitening

V naší ordinaci používáme bělící systém Pure whitening, který jako jediný na světě garantuje výsledek a trvanlivost. Nabízíme jak bělení domácí, tak bělení kombinované (domácí bělení + ordinační bělení), které dosahuje nejlepších výsledků. Průběh kombinovaného bělení je následující. Během první návštěvy Vám sejme otisky zubů obou čelistí, na jejichž podkladě nechá vyrobit perfektně těsné nosiče. Tyto nosiče spolu s gely na bělení budete vkládat do úst následujících 14 nocí. Patnáctý den proběhne dobělení zubů přímo v ordinaci. Poté následuje 7 denní fáze denního, domácího bělení

Odstranění pigmentací pomocí Airflow-pískování

Každý den přichází chrup do kontaktu s potravinami a nápoji, které mohou na zubech zanechávat tmavé pigmentové skvrny. 

Metodou pískování se pigmenty ze zubů mechanicky odstraní, aniž by se tím jakkoli poškozovala sklovina. Pískování obnovuje přirozenou barvu Vašich zubů.

Odstranění zubního kamene

Odstranění zubního kamene se provádí za pomocí ultrazvuku a ručních nástrojů. To pomáhá k udržení zdravých dásní bez zánětu, krvácení a parodontózy. Zubní kámen vzniká mineralizací plaku a způsobuje onemocnění měkkých i tvrdých zubních tkání. Doba potřebná k odstranění zubního kamene je individuální, někdy je zapotřebí návštěv více.

Leštění zubů neboli depurace

Je často závěrečný proces dentální hygieny, při kterém se přeleští zuby depurační pastou a rotačním kartáčkem, tím se z povrchu očistí plak a drobné pigmentace. Zuby jsou díky tomu dokonale hladké a znesnadní se tím rychlé usazovaní mikrobů na povrchu zubů.

Rezervace termínu

Pokud máte zájem o naše služby, tak si můžete rezervovat termín návštěvy.

Těšíme se na Vás a Vaše zoubky!